תחום העיצוב הביתי מתפתח עם השנים ועם כל עונה חולפת נראה שיש טרנד חדש שצץ ומצליח להפתיע גם את האנשים היצירתיים ביותר. תחום עיצוב הפנים נחלק לשתי קבוצות עיקריות. האחת כוללת מוצרים נחוצים והשנייה כוללת מוצרים רצויים. מוצרים נחוצים הם כאלו שהבית לא יכול להתקיים בלעדיהם כמו קירות תומכים, אריחי רצפה ועוד ואילו מוצרים רצויים הם כאלו שנועדו לעטר את הבית והם לאו דווקא בעלי תפקידים פרקטיים. כאשר שני העולמות הללו נפגשים, אנחנו מקבלים פריטי עיצוב שהם גם פרקטיים וגם בעלי מראה אטרקטיבי.

סולמות מתקפלים לעליית גג

פריט עיצובי ונחוץ כמו זה שדיברנו עליו הוא סולם מתקפל. הוא נפוץ בעיקר בבתי קרקע או בכל מקום שבו יש עליית גג / גלריה שצריך לטפס אליה. כאשר אנחנו עוברים לגור במקום שיש בו גישה לגג או חדר עליון, זה חשוב שתהיה גישה נוחה אליהם בלי שנצטרך לקנות סולם נייד שלא מחזיק לזמן רב ותופס מקום מיותר.
עליות גג וגלריות משמשות פעמים רבות כמקום לאחסון שבו ניתן לשים חפצים שאינם בשימוש או אפילו מזכרות משפחתיות שאין להן מקום במקום אחר בבית. כדי שנוכל לסדר את הדברים הללו בלי לחשוש לעלות על סולם נייד ורעוע, חשוב שנתקין סולם מדרגות מתקפל. סולם מסוג זה מתחבר לדלת קטנה בתחתית עליית הגג או הגלריה וכפי ששם המוצר מרמז, ניתן לקפל מדרגות מסוג זה כך שלא יפריעו במהלך היומיום.

סולם מדרגות מתקפל

סולם מדרגות מתקפל הוא פריט קבוע בבית ולכן חשוב שהוא יהיה עשוי מחומרים איכותיים ועמידים שיחזיקו זמן רב ולא יחלידו או ישברו. כדי להבטיח שזה אכן יהיה במצב, אנחנו מרכיבים סולמות מתקפלים מהחומרים האיכותיים ביותר שיבטיחו את שביעות רצונכם למשך שנים. תכונה חשובה נוספת שחייבת להיות לסולם מדרגות מתקפל היא התאמה למרחב ולחלל הבית. לעתים הגישה לעליית הגג או חדר עליון היא בעייתית והמקום היחיד שאפשר להתקין בו סולם הוא פתח צר שמאפשר גישה מוגבלת. כדי שניתן יהיה להתקין סולם מדרגות מתקפל בפתח קטן כזה, יש לתכנן סולם שגם הוא יהיה צר אבל נגיש. אנחנו מתחייבים להתאים אותם בכל צורה שביתכם דורש כך שלא תחוו חוסר נוחות כאשר תשתמשו בהם.

חוזק מבני הוא תכונה חשובה נוספת שחייבת להיות בסולמות אלו. סולם מדרגות מתקפל חייב להיות מסוגל להחזיק את המשקל שלנו וגם את המשקל של הפריטים שאנו מעלים ומורידים בלי סכנת שבירה. כדי לוודא שהסולמות המתקפלים אכן יעמדו במשימה ה"כבדה", נעשים להם מבחני איכות ועמידות טרם יציאתם לשוק. סולמות מסוימים יכולים להחזיק משקל של 260 קילוגרם כך שלא תצטרכו לחשוש מקיפול או שבירה של סולם המדרגות המתקפל בביתכם.

צורת סולם המדרגות המתקפל גם היא חשובה מאוד בכל הנוגע להתאמה לבית ואפילו לחוזק והעמידות של הסולם. ישנם כמה סוגים של סולמות מתקפלים שמותאמים הן לצורת הגישה לעליית הגג והמרחב אליו יורד הסולם והן לרצון הלקוחות. הצורות הנפוצות של סולמות אלו היא סולם וורטיקלי – סולמות שנראים כמדרגות של ממש ועשויים ממתכת וסולמות תלת שלביים שכשמם כן הם – סולמות עם שלושה חלקים שמתמזגים אחד לצד השני בצורה קומפקטית ואסתטית גם יחד.

לסיכום, סולם מדרגות מתקפל הוא פתרון אידאלי ונוח שמאפשר גישה לעליות גג וחדרים עליונים ברחבי הבית או הדירה. הם עשויים מתכות חזקות ועמידות כמו פלדה שמחזיקים מעמד במשך שנים וגם יכולים להחזיק משקל רב. הסולמות הללו הם שילוב של מראה מודרני ואסתטי יחד עם פרקטיות, מה שיוצר פריט שהוא גם עיצובי וגם שימושי. אכן הפתרון המושלם.

חברת הגג האיטלקי מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מדרגות מתקפלות למטרות שונות, החל מהפתרונות הזולים ביותר ועד לפתרונות האיכותיים והיוקרתיים ביותר.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו גגות רעפים מסוגים שונים, לפרטים נוספים לחצו על גגות רעפים, סולמות וחלונות לגגות.

סולמות מתקפלים לעליית גג תוצרת פנטוצי איטליה הינם סולמות מתקפלים איכותיים שעברו בדיקות מעבדה בהצלחה רבה, ועמדו בבדיקות עומס של עד 260 ק"ג.
חברת פנטוצי מציעה מדרגות מתקפלות וסולמות מתקפלים בדגמים שונים ולשימושים שונים, אשר מאפשרים להתקין סולם מתקפל גם כאשר קיימים אילוצים שונים לגבי פתח קטן
(כמו סולמות האקורדיון השונים), או כאשר קיימים אילוצי גובה רב (כמו הדגמים התלת שלביים). חברת פנטוצי מציעה גם מגוון סולמות מתקפלים מיוחדים לצרכים שונים,
כגון סולמות לקיר (סולמות ורטיקליים), סולמות לגגות חשופים וסולמות מתקפלים חשמליים.

Fields marked with an * are required