אתם רוצים לאחסן קופסה בעליית הגג, מביאים סולם, מטפסים עליו ומרגישים שהוא מתחיל לזוז תחת רגליכם. המצב הלא נעים הזה מוכר לרבים מאתנו וגם קרה לעתים שנפלנו תוך כדי הניסיון לטפס על סולם נייד ולשמור על איזון בו זמנית.

כדי שלא תצטרכו לחוות מצב כזה שוב, כל שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא למומחים שיתקינו סולם חשמלי בביתכם.

סולם
חלון גג
חדר עם חלון גג

מה זה סולם חשמלי?

סולם חשמלי נועד לשמש כמעבר נוח בין חלל מסוים לעליית הגג בביתנו. בתחתית של עליות הגג נמצא לרוב פתחים שמשמשים כמעין דלת סתרים נפתחת שמאפשרת להיכנס לעליית הגג ולהכניס ולהוציא ממנה דברים שונים. מדובר בעצם בסולם מתכת מתקפל שמותקן על גבי הפתח של עליית הגג ונותן לנו גישה נוחה ומהירה אליו.
לסולם זה יש מנגנון מיוחד שניתן להפעיל בעזרת מתג או שלט שבלחיצת כפתור גורמים לסולם להיפתח או להתקפל בהתאם לצרכים שלנו.
הצורך בסולם מסוג כזה עלה בשנים האחרונות שכן עליית הגג קיבלה תפקידים נוספים מלבד מקום אחסון. בעבר היינו שמים בה חפצים ישנים או כאלו שרצינו לשמור הרחק מהעין ואילו כיום אנשים רבים בוחרים להשתמש בעליות הגג שלהם כחדר נוסף עבור אורחים, כמקום רגיעה או אפילו משרד ביתי עם גישה נוחה. לא משנה מה התפקיד שייעדנו לעליית הגג, זה חשוב שאנו והאנשים סביבנו נוכל לעלות אליו בצורה בטוחה. הסולם הזה יכול להחזיק במשקל גדול ואין חשש שהוא יקרוס תחת עומס של חפצים שונים ומשקל אדם כמו שקורה לעתים עם סולמות ניידים ופשוטים.

סולם זה עם המנגנון המיוחד הזה עשוי בדרך כלל מפלדה מגולוונת והמעקה שלו בנוי בצורה טלסקופית שמאפשרת לשלבים השונים בסולם להתקפל אחד לשני בצורה נוחה. זהו פתרון מעולה עבור אנשים שמתקשים לפתוח מדרגות לעליית הגג בעצם או לא מעוניין לעשות זאת.
בהתקנה מסוג הזה אין סכנה ששליפה של המדרגות תגרום לפגיעה פיזית כלשהי שכן הירידה של המדרגות היא הדרגתית ולא כרוכה במגע יד אדם. כך אפשר לפתוח את הסולם בצורה בטוחה ולא כאשר אנחנו מפנים אליו את גופינו ואת פניו.

ניתן להתאים את הסולם המיוחד הזה למבנה וגובה הבית כך שאם לדוגמה יש לכם חדר שהתקרה שלו היא בגובה 2 מטר, ניתן לתכנן ולבנות סולם באורך שמתאים לגובה התקרה וגובה דלת עליית הגג. הדלת הזו גם יכולה להיות מותאמת בהתאם לצרכי הדיירים ולסוג המדרגות שמתקינים כך שתוכלו להיות בטוחים שהדלת לא תיפתח פתאום.

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם ! לפרטים נוספים על בניית גגות רעפים, תיקון גגות רעפים, והחלפת גגות..

סולם אקורדיון חשמלי הוא פתרון מושלם ולאלגנטי לכל בית עם עליית גג כך שלא תצטרכו להשתמש לעולם בסולמות רעועים שעלולים לקרוס תחת משקלכם. התקינו את הסולם המיוחד הזה ותוכלו לעלות למשרד העילי או לחדר המנוחה / אחסון שלכם בכל עת שתרצו.