סוגי חלונות נפוצים לגגות רעפים

על ידי 15 במאי 2019כללי

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות

הבית שלנו זה המקום בו אנו נמצאים ביחד עם המשפחה וחברים ולכן רבים בוחרים להשקיע לא מעט בעיצוב הבית לרבות הגג. גגות רעפים הפכו בשנים האחרונות לאופציה מקובלת על רבים בשל הבידוד והיופי.

לצורך השלמת המראה יש להקדיש מחשבה לבחירת חלונות לגגות רעפים אשר מתאימים לכל המעוניינים להכניס אוויר אל תוך הבית. כיום ניתן למצוא מבחר רחב של חלונות הן חשמליים והן ידניים  אשר יהפכו את התוספת של החלונות לגג לנעימה וייחודית. החלונות המיועדים לעליית הגג מאפשרים ליהנות מכניסה טבעית של אור ואוויר.

 אילו סוגי חלונות ניתן למצוא

חלונות ציר מרכזי: מדובר בחלונות אשר ניתן למצוא אותם בחלק העליול של הבית, לרבות הגג. החלונות נפתחים באמצעות ציר והיתרו הוא כי כאשר יש הצטברות של אוויר חם, האוויר החם נפלט החוצה וכך ניתן ליהנות מאוויר נעים. למעשה, נוצר מצב של זרימת האוויר במרחב.

חלון המוצב בתחתית שיפוע הגג: מדובר בחלון גדול במיוחד המיועד להראות את הנוף. על מנת לפתוח את החלון, יש בוכנה מיוחדת אשר מסייעת לפתיחתו וכן מדובר בחלון קל לניקוי. יתרה מזאת, מדובר על חלון אשר מבודד את הקרינה של השמש וכך ניתן לקבל מקסימום אור ומינימום קרינה.

חלון נפתח למרפסת: אין ספק כי זה נשמע קסום במיוחד ומאפשר ניצול של מרחב הגג. מדובר בפתרון אידיאלי עבור רבים. חלקו העליון של החלון נפתח בדומה לחלון רגיל. עוד נציין כי קיימת דלת המאפשרת גישה אל החלל החיצוני.

במידה וקיימת התלבטות איזה חלום מתאים לגג שלכם, הרי ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום לקבלת התשובה המקיפה ביותר. אנשי מקצוע מנוסים ידעו לשלב בין יופי וטכניקה.

אם הזכרנו את עליית הגג, הרי יש אביזר עיצובי נחוץ במיוחד והוא סולם מתקפל. לא פעם ניתן לראות כי עליית גג משמשת כמקום של אחסון חפצים. על מנת שיהיה צורך לסדר את החפצים השונים יש צורך בסולם. במקום לעשות שימוש בסולם נייד שאינו יציב, ניתן להתקין סולם מתקפל המתחבר לדלת המצויה בתחתית עליית הגג.

ניתן לראותו בבתי קרקע ובכל מקום בו יש עליית גג. כאשר מתרחש מעבר ממקום למקום , חשוב ביותר שתהיה גישה נוחה ללא צורך לרכוש סולם נייד אשר לא יחזיק זמן רב מדי ויתפוס מקום רב.

חיפוי גגות  על ידי חברה מקצועית בתחום

הזכרנו את האביזרים השונים התורמים לעיצוב הגג, אך על מנת לשמור על הגג בצורה הטובה ביותר יש לבצע חיפוי גגות על ידי חברה מקצועית. חיפוי אשר ייעשה על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחום יאפשר לכם ליהנות משהות בגג למשך כל ימות השנה. ההמלצה היא לא לדחות את הפעולה אלא להקדים ולבצע אותה כמה שיותר מוקדם.