אנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות לעצב מחדש את הבית שלנו ולרוב נבחר בפריטים שהם בעלי ערך עיצובי בלבד או כאלו שיש להם פונקציה פרקטית.

יש דרכים רבות ושונות לשלב בין שתי העולמות הללו ולהוסיף לביתנו פריטים שהם שימושיים מצד אחד ונעימים לעין מצד שני. מוצר מיוחד שכזה הוא מדרגות מתקפלות שנבנות כדי לספק גישה לגלריות או עליות גג.
עליות גג וגלריות משמשות פעמים רבות לאחסון של חפצים יקרים לליבנו או לשימושים אחרים כמו משרד, חדר נוסף ועוד. כדי שנוכל לעלות לחללים המיוחדים הללו, חשוב שתהיה לנו גישה נוחה וקבועה אליהם. לרבים מאיתנו יש סולם מדרגות נייד שמשמש למטרה הזו אך כל מי שנפל תוך כדי הטיפוס על סולם שכזה יודע שזה לא הפתרון האידאלי.

המדרגות הללו הן תחליף מעולה וארוך טווח לסולמות מדרגות והן מספקות לנו גישה נוחה לכל חלל שדורש טיפוס אליו. המדרגות המתקפלות כשמן כן הן, מדרגות שמתקפלות ונכנסות לתוך דלת בפתח עליית הגג. המדרגות המיוחדות הללו עשויות מחומרים שונים ועמידים שמחזיקים שנים. החומרים הללו כוללים רשימה של מתכות מגולוונות, פלדה ולעתים גם סוגי עץ שונים. החומרים הללו עוברים בדיקות קפדניות כדי לוודא שהם עומדים בלחץ פיזי ובמשקלים משתנים ואכן, מדרגות אלו יכולות לעמוד במשקל של עד 260 קילוגרמים כך שתוכלו להעלות ולהוריד קופסאות, רהיטים קטנים וחפצים לאחסון בעליית הגג או הגלרייה שלכם.

סולם
חלון גג
חדר עם חלון גג

מדרגות מתקפלות מחיר

ההוצאה על מדרגות אלו משתנה בהתאם לחומר שממנו הן עשויות וניתן להתאים אותן לכל תקציב. כפי שאמרנו, המדרגות הללו הן קבועות ולכן חשוב שהן יהיו לא רק פרקטיות אלא נעימות לעין. כל אחד יכול לבחור את המראה של המדרגות המתקפלות ולהתאים אותן לטעמו האישי. אנשים שמעדיפים מראה חמים וכפרי בוחרים בדרך כלל בעץ כחומר הגלם של המדרגות המתקפלות ואנשים שמעדיפים מראה אורבני ומחוספס יותר יבחרו במתכות שונות שיקנו למדרגות את התכונות האלו.

מדרגות מתקפלות הן דרך מעולה לספק גישה למחסנים עיליים ולגלריות וניתן לקפל אותן בזכות המבנה המיוחד שלהם. יש 2 סוגים עיקריים של צורות של מדרגות: מדרגות תלת שלביים ומדרגות וורטיקליים.
הסוג הראשון כולל שלושה שלבים שמתקפלים אחד לתוך השני בזכות מסילות מיוחדות וניתן פשוט להכניס אותם לתוך הדלת בפתח עליית הגג. הסוג השני כוונתו לסולם עם שלבים מקבילים שבפתיחתם נראים כמו גרמי מדרגות רגילים.

כל הפתרונות במקום אחד לפרטים נוספים על גגות רעפים לחצו כאן או השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד!

בעולם העיצוב המשתנה, חשוב לדעת גם לעצב את ביתנו בהתאם לצרכים שלנו ולא רק לגחמות האופנתיות. כל מי שצריך גישה נוחה לגג או לגלרייה בביתו יכול לקרוא למקצוענים שיתקינו עבורו סולמות מתקפלים שיתנו לו את האפשרות לעלות לגג בבטיחות, נעימות ובלי חשש מנפילות ושבירה של הסולם.