כל מי שיש לו עליית גג מכיר את המטרד של ניסיון לעלות אליו בצורה בטוחה. כאשר אנחנו משתמשים בסולם מדרגות, לרוב נסתכן בנפילה לא נעימה בניסיון לעלות לעליית הגג או הגלריה.

פעמים רבות אנחנו מאחסנים חפצים יקרי ערך או כאלו שיש להם ערך סנטימנטלי עבורנו. לא משנה מה המקרה, כאשר נהיה בשלבי האחסון אנחנו נצטרך לעלות ולרדת פעמים רבות כדי לשים קופסאות וחפצים בעליית הגג. אם נשתמש בסולם מתקפל שיזוז כל רגע, נאריך את המשימה ונבזבז זמן שיכול להיות משוקע בדברים אחרים. אנשים רבים משתמשים בעליות גג וגלריות לשימושים אחרים כמו חדרי משרד או חדרי אירוח ולכן גישה נוחה ובטוחה אליהם היא חשובה פי כמה וכמה כאשר אנשים מטפסים אליהם בדרך קבע. פתרון מעולה שמייתר את הצורך בסולמות שעלולים להיות מסוכנים הוא המדרגות הללו.

סולם
חלון גג
חדר עם חלון גג

מדרגות מתקפלות לעליית גג מחיר

אנשים רבים חוששים שהתקנה של מדרגות עלולה לייקר את העלויות כאשר משפצים את הבית או מוסיפים לו גישה לגג אך ההיפך הוא הנכון. התקנה של מדרגות מתקפלות לעליית גג תחסוך לכם כסף רב בהמשך הדרך מפני שהן מחזיקות במשך זמן רב ועשויות מחומרים איכותיים ועמידים.
המחיר של מדרגות מתקפלות לעליית גג תלוי במספר גורמים וניתן להתאים אותו לכל כיס, גודל בית ותקציב. הגורמים הללו כוללים:

  • חומרים – לא משנה מה התקציב שלכם, מדרגות מתקפלות לעליית גג עשויות רק מחומרים איכותיים ועמידים שנעים בין עץ טבעי למתכות מגולוונות שונות. המדרגות הללו עוברות מבחנים שונים שבודקים את העמידות שלהם והיכולת שלהן לעמוד במשקלים משתנים ופיתוחים טכנולוגיים של השנים האחרונות אפשרו לתכנן מדרגות קלילות שעמידות במשקל של עד 260 קילוגרם!
  • צורה – ניתן לבנות מדרגות מתקפלות בצורה וורטיקלית – מדרגות מקבילות שנפתחות בצורה של גרם מדרגות, או בצורה של מדרגות תל שלביות – מדרגות בשלושה חלקים שמתמזגים אחד לתוך השני. שני סוגי המדרגות הללו מחוברים בחלקם העליון לפתח בעליית הגג ומתקפלים לצורה קומפקטית שנכנסת לתוך הפתח הזה.
  • רוחב ואורך – פעמים רבות מדרגות מתקפלות נוצרות עבור פתחים צרים לעליית הגג ולכן יש להתאים ולבנות אותם כך שיהיו צרים ויתאימו לפתחים הללו. אורך המדרגות הנפתחות גם הוא משתנה ומשפיע על המחיר והוא תלוי כמובן בגובה של פתח עליית הגג.

אם גם לכם יש צורך לפתרון קבוע לטיפוס וירידה מגלרייה או עליית גג, אתם לא צריכים ללכת רחוק. מדרגות לעליית גג הן פתרון מעולה שחוסך במקום ונותן לכם מענה קבוע לבעיית הגישה לחלקים עליונים בביתכם. מדרגות מתקפלות באות במגוון של צורות ואורכים שמשתנים בהתאם לרצון שלכם ולצורת ביתכם.

לחצו כאן מידע נוסף על גגות רעפים ייעוץ חינם!

התקשרו למומחים שיתקינו עבורכם מדרגות מתקפלות ונאות שיוסיפו חן לביתכם ויתנו לכם גישה בטוחה למקומות שונים בביתכם כך שכבר לא תצטרכו לסמוך על סולמות ניידים ורעועים.