אלו מאתנו שיש להם עליית גג מכירים את המטרד הקבוע של הגישה לשם. כאשר אנחנו רוצים להיכנס לעליית הגג, בדרך כלל נשתמש בסולם נייד שתופס מקום ולעתים גם זז בזמן שאנחנו עומדים עליו

כדי למנוע פציעות או פשוט להיפטר ממדרגות ניידות, כל שאתם צריכים הוא מדרגות לעליית גג שמותאמים בהתאם לצרכים שלכם ומאפשרים לכם לעלות לגג בצורה בטוחה ונעימה.

כשפרקטיקה ועיצוב נפגשים

מדרגות לעליית גג הם פתרון קבוע ומעולה לבעיית הגישה לעליות גג או לגלריות. מדרגות מסוג זה הם בעצם מדרגות מתקפלים שמחברים לדלת קטנה בפתח עליית הגג וניתן לפתוח אותם בשעת הצורך ולקפל בחזרה בלי שהם יתפסו מקום בבית. הפונקציה הזו של המדרגות היא שימושית מאוד אך מדרגות מסוג זה לא צריכים להיות משעממים. לקוחות רבים בוחרים לעצב את המדרגות בצורה שתתאים גם לצרכים וגם לטעם העיצובי שלהם כך שהם יהיו נעימים לעין כאשר אנחנו משתמשים בהם.

סולם
חלון גג
חדר עם חלון גג

מדרגות לעליית גג – איכות העיצוב

מדרגות מסוג זה נשמעות כמו פריט פשוט אך זה לא תמיד נכון. חשוב שלמדרגות מסוג זה יהיו מספר תכונות חשובות כדי שניתן יהיה להשתמש בהן. ראשית, מדרגות לעליית גג צריכים להיות עמידים למשקלים ומשאות שונים. כאשר אנחנו מטפסים על מדרגות כאלו, אנחנו מפעילים עליהם מעמסה וזה חשוב שהם יהיו עשויים מחומרים חזקים שעומדים בלחץ הזה. מדרגות מתקפלות כאלו עשויות מחומרים עמידים וחזקים כמו פלדה ועץ שיכולים לשאת עד 260  קילוגרם וכך יכולים להחזיק את המשקל שלנו ואת משקלם של חפצים שאנחנו מעלים לגג או מורידים ממנו.

מדרגות מתקפלות לעליית הגג גם נבנות במגוון צורות מיוחדות שמתאימות לחלל הבית וגם לרצון הלקוחות. שני הסוגים העיקריים של הצורות האלו הם מדרגות וורטיקליות ומדרגות תלת שלביות:

  • מדרגות וורטיקליות – המדרגות המתקפלות הללו נפתחות לצורה של גרמי מדרגות רגילים עם שלבים מקבילים וניתן לטפל עליהן בקלות וביעילות.
  • מדרגות תלת שלביות – מדרגות כאלו מורכבות מ-3 חלקים שמתקפלים אחד לתוך השני בזכות מסילות מיוחדות ובעצם הופכים למדרגות קומפקטיות שניתן לקפל לתוך עליית הגג.

עליית הגג משמשת רבים מאתנו כמחסן או אפילו כחדר ולכן זה חשוב שתהיה לנו גישה נוחה אליה בכל עת שנצטרך. מדרגות מתקפלים לעליית הגג מאפשרים לנו לפתוח גישה לחלל הזה בצורה נוחה וקומפקטית. מדרגות מסוג זה יכולים להיות מותאמים לדלת עליית הגג, בין שהיא צרה ובין שהיא רחבה. החומרים האיכותיים מהם מורכבים המדרגות המתקפלות יאפשרו לכם להיות עם ראש רגוע כך שתוכלו לטפס עליהן מבלי לחשוש שהן יקרסו תחת רגליכם.

ההתמחות שלנו היא בחלונות לעליית גג לחצו כאן למידע נוסף

אם גם אתם רוצים גישה נוחה, יעילה ובטוחה לעליית הגג שלכם, פשוט הזמינו אנשי מקצוע שיתקינו לכם מדרגות מתקפלות ויוסיפו פריט עיצובי ושימושי לחלל הפרטי שלכם.