חלונות לגגות רעפים מומלצים בחום ומושלמים למי שמבקש להכניס עוד אוויר ועוד אל תוך הבית. ניתן להציב חלונות לגגות רעפים ולגגות בטון אופקיים, באמצעות הפעלה חשמלית או הפעלה ידנית.
מבחר גדול של חלונות עם תריסים חשמליים וידניים וגם וילונות חשמליים וידניים יהפכו את החוויה של קיום החלונות לחוויה נעימה ומשתלבת עם הבית.
חלונות מיועדים לעליות גג או לגגות רעפים רגילים ומאפשרים הכנסת אור טבעי ואוויר לחלל הבית. חברת הגג האיטלקי גאה להיות היבואנית הבלעדית של שתיים מהחברות
המובילות בעולם בכל הנוגע לאיכות ולעיצוב חלונות הגג – חברת פאקרו הפולנית אשר מייצרת למעלה מ15% מחלונות הגג בעולם
וחברת קלאוס הידועה והמוכרת, אשר אלפים מחלונותיה הותקנו באלפי בתי אב בישראל בעשרים השנים האחרונות.

חברת קלאוס

וילונות קלאוס

חברת פאקרו

וילונות פאקרו

חלונות לגגות סקיילייט

חלון זה נפתח בפתיחה ידנית ומציע לכם בידוד מקסימלי מפני חום, קור, אקוסטיקה וקרינה. החלון הזה מציע הצללה במידות שונות ובמחירים שמשאירים את הלבטים בחוץ ומכניסים את החלון פנימה לתוך הבית. הגג הוא מקום שלא תמיד מגיע אליו הרבה אור, במיוחד כשמדובר בגג רעפים, אשר סביר להניח שמתחתיו, בני הבית משתמשים במרחב הזה לצורך חדר נוסף. חדר שינה, חדר עבודה, אין זה כל כך משנה, מה שכן משנה הוא שייכנס לשם אור. ברגע שאתם מוסיפים חלון גג, הדבר משנה את כל האווירה, מכניס אור והרגשה צלולה וחשוב להוסיף ולזכור: אוויר צח!

חלונות לגגות – סוגים נוספים

חלונות גג ציר מרכזי – החלון הנפוץ ביותר לאוורור החלק העליון של הבית, כולל הגג. החלון נפתח באמצעות ציר, עיקר היתרון שלו הוא בכך שהאוויר החם אשר מצטבר בחלק העליון, פשוט נפלט החוצה ומאפשר מרחב לאוויר רענן ונעים להיכנס. נוצרת זרימת אוויר נהדרת במרחב וחלון זה מומלץ מאד לשיפור זרימת האוויר במרחב.

חלון גג הציר המושלם – חלון גדול ופנורמי, נהוג להציבו בתחתית שיפוע הגג, הוא מיועד להראות בעיקר את הנוף דרך החלון. ישנה בוכנה סמויה אשר משמשת לפתוח את החלון, באופן שקל מאד לעשות זאת וגם קל מאד לנקותו מבחוץ. גם חלון זה מבודד את קרינת השמש באופן מקסימלי, כך שאתם מקבלים מקסימום אור ומינימום קרינה.

חלון גג אשר נפתח למרפסת – נשמע קסום, נכון? אם אתם מחפשים פתרון סביר ולא יקר לניצול מרחב הגג, חלון גג שנפתח למרפסת, הוא בהחלט פתרון אופטימאלי עבורכם. החלק העליון של החלון נפתח כמו חלון גג רגיל, לזה תוסיפו דלת נפתחת שמאפשרת גישה לחלל חיצוני ואתם בשמים! ניתן להשתמש בפתח הזה גם לצורכי יציאת חירום.
ייעוץ עם אנשי המקצוע המתאימים והמנוסים, יעזור לכם להחליט מה החלון שמתאים לכם באופי ומתאים לביתכם מבחינה טכנית.

יתרונות נוספים לחלונות גג

חלונות לגגות רעפים משפרים באופן משמעותי את תנועת האקלים ברחבי הגג וכתוצאה מזה, גם בבית. שימו לב, אם תדעו להציב נכון את החלון, בצד המתאים בגג, זה יגביר את תנועת האוויר ויגרום למשבי רוח רעננים בבית. החלונות האיכותיים בנויים כך שהשמש יכולה להקרין אור מחד ומינימום קרינה וחום, מאידך. מושלם לחלונות גג!

לחצו כאן מידע נוסף על מדרגות נשלפות לעליית גג

Fields marked with an * are required