גגות הרעפים האדומים מוסיפים ליופיים בשנים האחרונות גם חלונות גג שיוצרים שינוי מהותי הן בנראות החיצונית והן בנראות הפנימית של הבית. הם מחדירים אור רב הביתה וכך יוצרים חיסכון אנרגטי ועם זאת חוסמים את קרני השמש כך שנוצר מצב שאוויר צח ומרענן שוטף את כל חלל הבית.

בעת בנייתם של בתים רבים הושארה אופציה להוסיף בשלב מאוחר יותר עליית גג שתשמש למטרות שונות כמו חדר עבודה, חדר משחקים, חדר לילד המתבגר ואפשרויות רבות נוספות. חלק מהמשפחות תחמו ובנו גם את עליית הגג בשלב הבנייה ונוכחו דעת כי אחת הבעיות המהותיות שלה היא העובדה שאין בה אור ואין בה אוויר. הפתרון לכך הוא התקנת חלונות לגגות רעפים.

חברת הגג האיטלקי מייצרת כמה סוגים של חלונות בטיב מעולה של כל חומרי הגלם, האלומיניום, חלונות הזכוכית ומנגנוני הפתיחה ובשיטות ייצור בטכנולוגיה חדישה.

ישנן כמה אפשרויות להתקנת החלונות, חלון זכוכית בכל גודל רצוי המופעל על ידי ציר עליון הוא הזול מבין חלונות הגג . אפשרות נוספת היא פתיחה צדית של החלון המזכירה פתיחה של דלת יוצרת חלון הנפתח ונסגר על ציר דלת. הוא נוח מאד לשימוש ויקר קצת יותר מהחלון בעל הציר העליון.

כדי להוסיף יופי בין הרעפים, התחלנו לייצר גם חלונות בעלי ציר מרכזי שסביבם מותקנת מסגרת מעץ בצבע טבעי או לחילופין מסגרת מ PVC בצבע לבן, עלותו של חלון יפהפה זה היא פי שתיים מהחלון בעל הציר העליון.

אופציה חדשה נוספת היא חלון נוסף בעל ציר עליון משודרג שהוא יקר הרבה יותר. היתרון הגדול של דגם זה הוא שאוויר חם המצטבר בחלקו העליון של חלון זה נפלט למרחב ובמקומו חודר הביתה אוויר נקי .

אוהבי חלונות הפרמיום ישמחו להתקין בין הרעפים חלונות איכותיים שעלותם היא הגבוהה ביותר החלונות הם בעלי ציר כפול ומנגנון נעילה בטיחותי שמטרתו להקשות על הגנבים המעוניינים לחדור לתוך הבית דרך פתח הגג.

התקנת חלונות סקיילייט תופסת לאחרונה תאוצה רבה לאור תכונותיהן, ייחודם הוא בעובדה שהם מאפשרים לאור רב להיכנס, האור חודר לא רק לעליית הגג אלא לכל המרחב בתוך הבית. המשפחה נהנית מחלון שיוצר גם אקוסטיקה מצוינת בבית וגם מבודד מפני חום וקור, כשהחלון פתוח זורם הרבה מאד אוויר צח לכל חללי הבית דבר שמוסיף רבות לאיכות החיים בבית .

חלונות גג הממוקמים בתחתית שיפוע הגג, מאפשרים למי שנמצא בבית ליהנות מראייה פנורמית של הנוף מחוץ לבית תוך חסימת קרני השמש כך שלא קיים סנוור ובני הבית נהנים מהמראות הקיימים מחוץ לבית. חלון זה הפועל באמצעות בוכנה סמויה מאפשר פתיחה קלה ונוחה במיוחד.

המקצועיות רבת השנים של חברת הגג האיטלקי מתאימה לכל לקוח את חלון הגג הנכון ביותר עבור ביתו שייצור את האפקט הנדרש, להנאת המשפחה.