חלון סקיילייט בסלון הביתי

על ידי 27 בפברואר 2019כללי

באופן טבעי עיקר הייצור של חלונות גג שעונים לשם סקיילייט, יתבצע ברחבי אירופה מכיוון שרוב התושבים ביבשת זו נוהגים לנצל את עליית הגג. גם בישראל, שנים רבות, ניסו יצרני אלומיניום לפתח חלון גג בחלל הבית, אך ניסיונות אלה לא צלחו וזאת בשל הקושי באטימות ובמורכבות של בניית מרזב שחלון מסוג זה דורש.

חלון גג בסלון הוא עיצוב מודרני וחדשני שמפיץ הרבה אור בכל חלל הבית, מדובר בניצול מרבי של משאב האנרגיה שלנו – השמש, שמאירה את החלל וטופחת את קרניה ישירות על הכורסאות ועל המרבד ועל כל רהיט ופריט בחלל. לכן, בעיצוב המודרני של היום תוכלו למצוא יותר ויותר חלונות גג עבור סלונים , שהם למעשה רכישה של כמה וכמה יבואנים. במידה וגם את שוקלים לרכוש חלון סקיילייט חשוב שתהיו ערים לכמה פרמטרים ועליהם נפרט במאמר שלפניכם.

הגיעו פיזית לאולמות התצוגה                                                                           

על מנת לרכוש את חלון הגג האולטימטיבי שיתאים לחלל הבית שלכם לעיצוב של החלל, לגוון של הכורסאות ושאר הפריטים, יש להגיע היישר לאולם התצוגה ולבדוק את כל הדגמים הקיימים ושם תקבלו גם הסבר אודות כל דגם, תתרשמו מהחלונות מקרוב, תבחנו בקפידה את מגוון האפשרויות וגם תוכלו לראות אילו אביזרים ניתן להוסיף לחלון כמו תריס או וילון ועוד. תוכלו גם לתכנן היכן תרצו למקם את החלון בחלל, בכניסה של הסלון או באמצע החלל, מעל הכורסאות בפינת הישיבה או מעל שולחן האוכל וכו'.

בידקו מי היבואן   

  כשבוחרים בחברה שהיא משווקת חלון גג, מומלץ לתור אחר היבואן עצמו שידע לספק כל מענה מהימן על בחירה של חלון מסוג סקיילייט בסוג הדגם ובמידה הראויה שיתאימו למידות ולתנאי החלל שלכם. במצב הזה כל סיוע של סוכן חלון גג, חייב להיות מקצועי ולא מושפע משיקולים שונים כמו – כמה נשאר במלאי וכו', הוא האדם שיכוון את הלקוח לחלון שמתאים למטרותיו ולתנאים של החלל שלו. אם נתקלתם במקום שבו יש רק דגם אחד של חלון, דעו שזה לא מה שאתם מחפשים ואתם עלולים להיתקע עם חלון שלא מתאים למידותיכם.

מי המדינה המייצרת?                                         

עוד פרמטר חשוב הוא לבדוק מי המדינה שמייצרת את החלונות הללו. ככל שמדובר במדינה שיש לה אקלים חורף קשוח, כך תדעו שהיא מנוסה דיו בעמידות של ייצור חלונות סקיילייט, משום שחלונות אלה דורשים מקסימום איטום ועמידות בכל המשקעים, ברוחות, שלגים ובברד.

בידוד מקסימלי 

 בידוד מול משקעים יהיה אלמנט שלא ניתן להתפשר עליו ולכן זאת הסיבה שחלונות אלה מגיעים עם מערכת מרזוב אידיאלית שהיא מורכבת בצמוד לחלון וגם פח איטום חזק שמסוגל לעמוד בכל תנאי האקלים. הבידוד יבוא לידי ביטוי הן בזכוכית עצמה שתיתן מענה גם לימים החמים ולשמש היוקדת של חודשי הקיץ – בידוד מחום וקרינה, לכן יש לבדוק שמדובר בשמשה חוסמת ועם בידוד כפול.